sobota, 24 października 2020

"WCZORAJ I DZIŚ"


 

Aparat fotograficzny w telefonie + media społecznościowe sprawiły, że każdy z nas posiada pokaźny przegląd wszystkich mniej lub bardziej istotnych relacji z życia. Zapisanych na zdjęciach, bo przecież najprościej zwolnić migawkę. Zapis rok po roku pokazuje wiele ważnych dla nas wydarzeń, zmian lepszych i gorszych.

 

Media społecznościowe sprawiły, że lubimy się nimi dzielić na forum. Metamorfozy w szczególności, gdy chodzi o przemiany w naszym wyglądzie to chyba najczęstszy rodzaj fotografii. Tak, więc sportowy tryb życia to bardzo częsty „asystent” fotograficznych sukcesów.

 

Przyznam się, że próbowałem kilka razy uwiecznić swoje zmagania, ale bez względu na wiek i sylwetkę rehabilitacja nie wygląda zbyt ciekawie. Zdjęcia poglądowe dla samego siebie, ale cóż… nie wpisuję się w ładne ujęcie fotografii sportowej 😊 Kadr w wydaniu płci pięknej o niebo atrakcyjniej wygląda, w każdym wydaniu.

 

Z tego powodu szczególnie nie cierpię. Najpierw sport będąc zdrowym, potem rehabilitacja niezmiennie od 27 lat… w tym całym fitness życiu to ja już nie widzę nic pięknego. To raczej nałóg czy przymus, bez którego nie umiem, nie mogę żyć.

 

O przepraszam może w jednym 😊 Wiele osób poszukuje metody na utratę wagi… niechcący odkryłem skuteczny sposób i przetestowałem dwukrotnie na przełomie lat!!

 

Nigdy nic mi łatwiej nie przychodziło, nigdy też nie zależało na takich szybkich wynikach - nie wierzycie?? Utrata wagi bez odchudzania się, specjalnej diety, bez morderczego treningu. Brzmi jak reklama cudownego środka, ale to dosyć mylne wrażenie.

 

Wszystko zależy od „zachęty”, a lepszej niż walka o życie, o powrót do zdrowia nie trzeba. Wyniki przychodzą same czy tego chcemy czy nie.

 

Zbiórka dla Tomka - https://zrzutka.pl/d3akt4

 

@tomaszosobka @monika_osobka @na_biezniku #blog #fotografia #photography #fitnes #relacje #relations #fotorelacje #photoreports #happycouple #disabled #disabledhusband #niepelnosprawny #niepełnosprawny #niepelnosprawni #niepełnosprawni #stroke #udar #meandyou #tyija #polishgirl #polishboy #hardwork #rehabilitation #wheelchairchellenge #rehabilitationequipment

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz