środa, 23 grudnia 2020

Duch Świąt poszukiwany!!

 Tak naprawdę poszukiwania nie są bardzo skomplikowane, jest On w nas w nas samych!

Obostrzenia, ograniczenia są koniczne… wyzwanie, dla nas samych. To od nas zależy, czy poszukiwania będą zakończone sukcesem!

Zaczynam od myśli o Was. Wiele osób z grona „znajomych” bloga to osoby, które bywają tu od wielu lat… znam i lubię Was nie tylko kliknięciem dostępnym na FB.

Cieszę się, że tutaj spotykam Was, którzy zaglądają, bo chcą😊Wirtualny
świat wcale nie jest nierealny, przecież wiele osób z Internetu poznałem osobiście. Zawsze zależało mi na autentyczności prawdziwej relacji z Wami.

Nie jestem komercyjnym blogerem, który coś udostępna, bo sztuka prowadzenia mediów społecznościowych wymaga przede wszystkim systematyki. Piszę, bo lubię i robię to dla przyjemności, czasem przelanie myśli „na papier” pomaga poukładać sprawy w głowie. Często miły komentarz jest nagrodą, udowadnia, że warto.

Myśl o Was jest bardzo miła, chciałbym, żeby moje życzenia to oddawały. Duch Świąt to Wy, to Monia, która mimo zmęczenia przystraja dom. 
 
Jakie będą Święta?? Takie jakie stworzymy sami!!
 
Niech nastrój nie ulega próbie stawianej przed nami przez pandemie. Pomoże nam wiara, że Święta to coś więcej niż przyziemne sprawy. Boże Narodzenie to radosny i rodzinny czas, doceniamy to szczególnie, gdy obostrzenia utrudniają kontakt społeczny. Warto zapamiętać na przyszłość, a teraz zrobić wszystko, żeby było możliwie normalne. 
 
Niech miłość, życzliwość, przyjaźń i empatia towarzyszą nam cały czas. Duch Świąt jest w nas, więc z uśmiechem na twarzy życzę Wam wszystkiego najlepszego!! Zdrowia, radości i umiejętności doceniania, dostrzegania tych drobnych rzeczy, które składają się na nasze życie. 
 
Bądźmy dobrzy dla siebie, dla bliskich, dla ludzi, których spotykamy… dobro wraca do nas. Już niejeden raz się o tym przekonałem!! Ściskam Was świątecznie
😊

Życzenia składamy wcześniej, bo potem nie zdołam się przebić do 
Was 😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz