czwartek, 5 grudnia 2013

Początek tych dobrych zmian?? Oby...Brrrrr robi się rześko, a do tego jeszcze jakiś huragan do nas idzie- 130 km/h. Trochę słabo, ale byle do nowego roku- przynajmniej dnia przybędzie.
Jutro już wstęp do świąt, bo to przecież Mikołaj i czas szczególny dla dzieci skoro będą prezenty!! Nie sądzę, aby zawitał do nas tak szybko… może na gwiazdkę?? Jeśli jednak jego worek nie mieści nic dla nas to trudno, prezentem będzie coś, na co czekaliśmy od bardzo dawna.
Troszkę nie mogę jeszcze uwierzyć, że może się udać. Chciałbym hmm marzę tylko by był to początek tych dobrych zmian, których brakowało nam tak długo. Nie chcę zapeszać, więc jeszcze się wstrzymam z pisaniem na ten temat.
Dziś troszkę luźniejszy dzień w odróżnieniu do wczorajszego, gdy w pracy uruchamialiśmy nowy system. Miałem wrażenie jakby mi umysł zamuliło :) Potem jeszcze kilka pilnych spraw własnych dołożyło trudu dnia codziennego. Lubię, kiedy dużo się dzieje, ale tyle nie brakuje przy tym nerwów. Wolę jednak to niż nudę i stagnacje.
Aaaaaa i jeszcze jedno- gdybyście zastanawiali się nad prezentem to może Wam spodoba się to:
http://skorpionskates.pl/red/
oraz NOWOŚĆ dla tych, którzy lubią muzykę zabierać ze sobą. Wystarczy telefon z własną ulubioną muzyką i bezprzewodowo mamy 80 db muzy wszędzie tam gdzie chcemy. Kolorowe głośniki KAKKOII :)
Dostępne w firmie Team Creative.
tel. 606 642 878
Dodatkowe informacje: info@skorpionskates.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz