piątek, 22 listopada 2013

krok nr.3


Porządki cd. *

1.       Pobieramy trzeci program z linku, który podaję poniżej. Instalacja standardowa na zasadzie „akceptuję, dalej, dalej… instaluj” . Pierwsza porada przy instalacji każdego z tych programów- odznaczamy instalację darmowego MCAfee, bo nie jest nam potrzebny.Po instalacji program odpalamy go z ikonki utworzonej na pulpicie komputera. Po uruchomianiu wykonujemy kolejno. Na pierwszym ekranie mamy listę sugerowanych rzeczy do naprawienia, usunięcia niepotrzebnych rzeczy.
a. Przechodzimy do zakładki „Wstępne czyszczenie” portem klikamy na „ Przeprowadź czyszczenie aplikacji”, a następnie klikamy „Rozpocznij czyszczenie”. W tym miejscu należy zamknąć przeglądarki internetowe. Wszystko, co wyszuka zostaje wyczyszczone. Zamykamy okienko i wchodzimy w zakładkę „Przeprowadź czyszczenie folderów” potem klikamy „rozpocznij skanowanie”. Kiedy się zakończy klikamy „zaznacz wszystko” a następnie „Usuń z dysku”. Zamykamy okienko- ten proces zakończony.
b. Przechodzimy do zakładki „Skanowanie” i klikamy na „Przeprowadź skanowanie” potem klikamy na „Rozpocznij skanowanie” . Tu chwilkę zaczekamy nim wszystko wyszuka. Kiedy zakończy klikamy „Zaznacz wszystko ” i klikamy „Usuń z dysku”. Zamykamy okienko.
c. Przechodzimy do zakładki „Optymalizacja” a potem klikamy „Przeprowadź optymalizacje systemu”. Następnie klikamy na „Sprawdź autostart”. Zaznaczamy po wyszukaniu wszystkie kratki, koło których jest żółta żarówka i klikamy „ Wyłącz autostart”. Zamykamy okienko i mamy system wyczyszczony :)
2. Pobieramy czwarty program z linku, który podaję poniżej. Instalacja standardowa na zasadzie „akceptuję, dalej, dalej… instaluj” . Pierwsza porada przy instalacji każdego z tych programów- odznaczamy instalację darmowego MCAfee, bo nie jest nam potrzebny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz