środa, 16 kwietnia 2014

Dziękuję WAM wszystkimhttp://wwwtomekosobkapl.blogspot.com/2014/03/1-dla-tomka.html


Nie chcę czekać do ostatniego dnia, więc już dziś chciałbym podziękować wszystkim Tym, którzy pamiętali o mnie także w tym roku podczas rozliczeń PIT. Dziękuję również tym wszystkim, którzy zrobili to pierwszy raz. Wiem, że wśród Nich jest parę osób, które zna mnie osobiście, jest to jakby dowód zaufania i wiedzy, że przeznaczam zebraną kwotę tak jak trzeba. Zawsze podkreślam, że niemal każdy sprzęt, którego używam, na co dzień nosi w sobie Wasz 1%-moje wózki do siedzenia i do jazdy, parapodium, podnośnik itp. Ostatnio nabyłem elektryczny wkład do łóżka i mogę sobie wreszcie usiąść bez wychodzenia z łóżka, jeśli chcę zjeść śniadanie czy choćby poczytać.
Chciałbym podziękować każdemu z osobna, choć nie jest to możliwe… tak samo jak nie jest możliwe u większości osób niepełnosprawnych znalezienie w swoim portfelu dodatkowych finansów na leczenie czy sprzęt, który idzie w tysiące złotych.1% jest tą formą pomocy, którą choć w tym ułamku mamy szansę przekazać wybranej osobie zamiast urzędowi.
Nie wiem, jakich słów i argumentów użyć, aby powiedzieć Wam jak bardzo taki 1% nam wszystkim kulawym pomaga… DZIĘKUJĘ TO ZBYT MAŁO!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz