środa, 26 listopada 2014

Ogromne DZIĘKUJĘ!!Kilka dni temu zakończyły się fundacyjne rozliczenia na 1% podatku. Dziś chciałbym podziękować wszystkim Tym, którzy pamiętali o mnie także w tym roku podczas rozliczeń PIT. Dziękuję również tym wszystkim, którzy zrobili to pierwszy raz. Wiem, że wśród Nich jest parę osób, które zna mnie osobiście, jest to pewien dowód zaufania i wiedzy, że przeznaczam zebraną kwotę tak jak trzeba. Zawsze podkreślam, że niemal każdy sprzęt, którego używam, na co dzień nosi w sobie Wasz 1%.
Chciałbym podziękować każdemu z osobna, choć nie jest to możliwe… tak samo jak nie jest możliwe u większości osób niepełnosprawnych znalezienie w swoim portfelu dodatkowych finansów na leczenie czy sprzęt, który idzie w tysiące złotych. 1% jest tą formą pomocy, którą choć w tym ułamku mamy szansę przekazać wybranej osobie zamiast urzędowi.
Nie wiem, jakich słów i argumentów użyć, aby powiedzieć Wam jak bardzo taki 1% nam wszystkim kulawym pomaga… DZIĘKUJĘ TO ZBYT MAŁO!!
Wszystkich, którzy udostępnili moją prośbę o odpisanie 1% gorąco proszę o udostępnienie i polubienie również moich podziękowań. Wasze wsparcie jest dla nas zawsze ogromnie ważne... a szczególnie dziś kiedy się wszystko wali....

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza